Мінеральні ресурси надр України
Обумовлене особливостями геологічної будови є розміщення родовищ мінеральних ресурсів. Таким чином, логічним продовженням попереднього розділу є даний - «Мінеральні ресурси», де зібрано карти, що відображають як всю сукупність запасів корисних копалин у надрах України, так і за окремими групами.
Окремо представлені карти груп корисних копалин, що виділяють за їх промисловим використанням. Таким є карти розподілу: металічних (рудних) корисних копалин, що відображають родовища руд, які є сировиною для одержання чорних, кольорових, рідкісних, дорогоцінних і інших металів (залізні, мідні, уранові та інші); неметалевих (рудних), до яких належать руди, що виступають сировиною для хімічної, харчової та іншої промисловості (азбестові, графітові, фосфоритові тощо); нерудних корисних копалин - тих, що є сировиною для виробництва будівельних матеріалів (глина, пісок, гравій, вапняк тощо); паливних тощо.
Також окремим блоком можна вважати карти, що відображають розподіл мінеральних ресурсів за часом утворення їх родовищ. Ці карти дозволяють створити уяву про формування багатства надр України у Докембрії, Археї та Протерозої, Палеозої, Мезозої, Кайнозої.